Відправити вантаж

Відправити вантаж

Відправити вантаж Ви можете з будь-якого офісу компанії "Автолюкс Експрес Пошта", А також з будь-якого іншого адреси в населеному пункті, де присутній офіс нашої компанії.

Яким чином відправити вантаж з бажаної адреси?

Для відправки вантажів з бажаного Вами адреси, і яка не є відділенням нашої компанії, викличте кур'єра, заповнивши форму на нашому веб-сайті, або зателефонувавши за тел.: +38 044 536 00 55, +38 044 536 00 53.

Відправити вантаж з офісу нашої компанії

Адреси, номери телефонів та розклад роботи всіх наших відділень зазначені в розділі "Представництва", де Ви зможете за допомогою інтерактивної карти вибрати для відправки вантажу наш найближчий до Вас офіс. При цьому, будь ласка, зверніть увагу на графік роботи і чи є обмеження параметрів приймаємих вантажів в обраному Вами офісі.

Повна інформація про офіс допоможе Вам зробити правильний вибір. При виборінашого офісу для відправки вантажу Ви також можете скористатися порадою наших менеджерів, зателефонувавши за тел .: +38 044 536 00 55, +38 044 536 00 53.

Перед відправкою вантажу, Ви також можете упакувати його самостійно або ж скористатися послугою упаковки нашої компанії. У заявці на виклик кур'єра слід вказати, чи потрібні при відправці вантажу додаткові послуги нашої компанії, такі як упаковка вантажу або спуск вантажу з будь-якого поверху. При бажанні упакувати вантаж самостійно бажано це зробити до візиту кур'єра. Послуги забирання вантажів з адреси відправника, упаковки вантажів і спуску вантажів з поверхів - оплачуються додатково відповідно до встановленими на них тарифами. При відправці вантажу необхідно вказати наступну інформацію:

П.І.Б. та номер телефону Відправника;

паспотрні дані Відправника (при відправці вантажу за тарифом "Цінний");

адреса пункту відправки вантажу;

П.І.Б. та номер телефону Отримувача;

паспотрні дані Отримувача (при відправці вантажу за тарифом "Цінний");

адреса пункту прибуття вантажу;

опис вантажу;

кількість місць вантажу;

заявлена цінність;

платник вартості послуг (Відправник або Отримувач);

вид додаткової послуги (якщо вона потрібна);

інші параметри, якщо вони можуть вплинути на термін та вартість доставки;

необхідність SMS-повідомлення Отримувача про прибуття вантажу;

Точну вагу / габарити вантажу (розраховує співробітник "Автолюкс Експрес Пошта") .

Якщо Ви вкажете мобільний номер телефону отримувача та замовите для Одержувача SMS-повідомлення про прибуття вантажу, то йому буде вислано таке повідомлення при надходженні вантажу в пункт прибуття.

Якщо Ви учасник програми лояльності, то до початку оформлення вантажу для перевезення вам необхідно пред'явити картку програми лояльності нашому співробітнику, який буде здійснювати це оформлення. Вартість послуг визначається Виконавцем (далі - Перевізник) згідно із затвердженими тарифами. З порядком розрахунку ви можете ознайомитися на нашому сайті. Якщо Відправник згоден з такою вартістю, то вантаж повністю оформляється для перевезення. Якщо платник вартості послуг - Відправник, то він оплачує цю вартість. Результатом оформлення вантажу є заповнена і підписана обома сторонами (Перевізником і Відправником) товарно транспортна накладна (далі - ТТН), один з примірників якої Відправник отримає від нашого співробітника, який оформляв вантаж для перевезення, і зберігає до передачі вантажу Одержувачу. Після того, як все буде оформлено, Відправник повинен повідомити Одержувачу реквізити ТТН - її номер, дату відправки вантажу, орієнтовний термін доставки вантажу. Всі ці відомості будуть вказані в ТТН. Крім того, Відправник повинен інформувати отримувача про вартості зберігання вантажу. Інформація про цю вартості вказана в тарифах на послуги.