Відправити вантаж

Відправити вантаж

Відправити вантаж Ви можете з будь-якого офісу компанії "Автолюкс Експрес Пошта", а також з будь-якої іншої адреси в населеному пункті, де присутній офіс нашої компанії.

Яким чином відправити вантаж з бажаної адреси?

Для відправки вантажів з бажаної Вами адреси, яка не є адресою відділення нашої компанії, викличте кур'єра, для чого заповніть форму на нашому веб-сайті, або зателефонуйте за тел.: 0800 33 59 29.

Відправити вантаж з офісу нашої компанії

Адреси, номери телефонів та розклад роботи всіх наших відділень зазначені в розділі "Відділення", де Ви зможете за допомогою інтерактивної карти обрати для відправки вантажу наш найближчий до Вас офіс. При цьому, будь ласка, зверніть увагу на графік роботи і чи є обмеження параметрів вантажів, що приймаються, в обраному Вами офісі.

Повна інформація про офіс допоможе Вам зробити правильний вибір. При виборі нашого офісу для відправки вантажу Ви також можете скористатися порадою наших менеджерів, якщо зателефонуєте за тел.: 0800 33 59 29.

Перед відправкою вантажу Ви також можете упакувати його самостійно або ж скористатися послугою упаковки нашої компанії. У заявці на виклик кур'єра слід вказати, чи потрібні при відправці вантажу додаткові послуги нашої компанії, такі як упаковка вантажу або спуск вантажу з будь-якого поверху. При бажанні упакувати вантаж самостійно бажано це зробити до візиту кур'єра. Послуги забирання вантажів з адреси відправника, упаковки вантажів і спуску вантажів з поверхів - оплачуються додатково відповідно до встановлених на них тарифами. При відправці вантажу необхідно вказати наступну інформацію:

П.І.Б. та номер телефону Відправника;

паспотрні дані Відправника (при відправці вантажу за тарифом "Цінний");

адресу пункту відправки вантажу;

П.І.Б. та номер телефону Отримувача;

паспотрні дані Отримувача (при відправці вантажу за тарифом "Цінний");

адресу пункту прибуття вантажу;

опис вантажу;

кількість місць вантажу;

оголошену цінність;

платника вартості послуг (Відправник або Отримувач);

вид додаткової послуги (якщо вона потрібна);

інші параметри, якщо вони можуть вплинути на термін та вартість доставки;

необхідність SMS-повідомлення Одержувача про прибуття вантажу;

точну вагу/габарити вантажу (розраховує співробітник "Автолюкс Експрес Пошта") .

Якщо Ви вкажете мобільний номер телефону Одержувача та замовите для Одержувача SMS-повідомлення про прибуття вантажу, то йому буде вислано таке повідомлення при надходженні вантажу в пункт прибуття.

Якщо Ви учасник програми лояльності, то до початку оформлення вантажу для перевезення вам необхідно пред'явити картку програми лояльності нашому співробітнику, який буде здійснювати це оформлення. Вартість послуг визначається Виконавцем (далі - Експедитор) згідно із затвердженими тарифами. З порядком розрахунку ви можете ознайомитися на нашому сайті. Якщо Відправник згоден з такою вартістю, то вантаж повністю оформляється для перевезення. Якщо платник вартості послуг - Відправник, то він сплачує цю вартість. Результатом оформлення вантажу є заповнена і підписана обома сторонами (Експедитором і Відправником) товарно-транспортна накладна (далі - ТТН), один з примірників якої Відправник отримає від нашого співробітника, який оформляв вантаж для перевезення, і зберігає до передачі вантажу Одержувачу. Після того, як все буде оформлено, Відправник повинен повідомити Одержувачу реквізити ТТН - її номер, дату відправки вантажу, орієнтовний термін доставки вантажу. Всі ці відомості будуть вказані в ТТН. Крім того, Відправник повинен інформувати Одержувача про вартість зберігання вантажу. Інформація про цю вартості вказана в тарифах на послуги.