Історія компанії

Історія компанії «Автолюкс Експрес пошта»

Історія компанії «Автолюкс Експрес пошта» бере свій початок у 1997 році. Експрес-доставка вантажів - один з головних напрямків в роботі «Автолюкс Експрес пошта» починався з відкриття офісів безпосередньо на автовокзалах. Згодом додатково відкрилося безліч представництв компанії «Автолюкс Експрес пошта» по всій території України, їх місце розташування визначалося результатами маркетингового дослідження. З'явилися регулярні вантажні маршрути.

Наша компанія стала однією з перших приватних комерційних компаній, що розвинули потужну систему регулярних вантажоперевезень в Україні.

З 2004 року до спектру послуг, що надає компанія, додалася адресна доставка вантажів, яка і сьогодні користується популярністю у клієнтів, допомагаючи їм заощаджувати свій час.

З 2013 року наша компанія у співпраці з партнерами надає послуги доставки кореспонденції по всьому світу.

У 2016 році наша компанія відкрила перші власні офіси за межами України - в Сирії і Лівані. 

Компанія «Автолюкс Експрес пошта» постійно удосконалює свою роботу і намагається знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нам довіряють сьогодні сотні тисяч постійних клієнтів. Ми безперервно модернізуємо робочий процес. Кількість офісів компанії «Автолюкс Експрес пошта» збільшується з кожним роком.

Будемо раді Вас бачити нашим клієнтом!