Накладений платіж

Доставка вантажів з післяплатою

Для зручності клієнтів компанія «Автолюкс Експрес пошта» надає послугу доставки вантажів з післяплатою.

Що це таке?

Післяплата — спосіб розрахунків одержувача вантажів з їх відправником (продавцем), при якому транспортна організація приймає на себе зобов'язання видати вантаж тільки після сплати одержувачем оголошеної цінності доставленого вантажу. Ця сума переводиться відправнику, вона також є післяплатою. Права власності на такий вантаж переходять до одержувача в момент сплати одержувачем оголошеної цінності цього вантажу і вартості його перевезення (якщо вона не була сплачена при відправці вантажу). У разі відмови одержувача від сплати за вантаж – такий вантаж повертається відправнику тільки після отримання офіційного запиту від відправника на надання цієї послуги.

Послуга доставки вантажів з післяплатою особливо приваблива для сфери інтернет комерції, де транспортна компанія виступає посередником в доставці вантажу, а також бере на себе зобов'язання з передачі оплати за вантаж.

Сплата послуги

Сплата послуг з транспортування може здійснюватися як відправником, так і одержувачем. Система сплати діє за стандартною схемою визначення вартості перевезення вантажу та сплати. Особа, яка сплачує перевезення, визначається відправником. Інформацію про даного платника відправник повідомляє оператору при оформленні вантажу для перевезення (вказує, хто сплачує перевезення вантажу і хто сплачує перевезення оплати за вантаж). Номер вантажу, який присвоюється сумі післяплати при її відправленні, відрізняється тільки останньою цифрою від номера вантажу, за який сплачено цю суму. Ця цифра на одиницю більше, ніж остання цифра в номері відповідного вантажу. Номер вантажу збігається з номером товарно-транспортної накладної (ТТН) на перевезення цього вантажу. Розрахунок вартості перевезення вантажу здійснюється відповідно до тарифу  «Тарифна вага» або тарифу «Шини і диски» (в залежності від вкладення). Вартість перевезення суми післяплати розраховується згідно тарифу «Цінний».

Замовлення послуги доставки вантажу з післяплатою обов'язково повинно бути відображено в ТТН на перевезення вантажу. Якщо клієнт сам заповнює  ТТН, то він сам повинен вказати необхідність надання даної послуги, для цього в графі №1 ТТН «Опис вантажу» після зазначеної інформації про вміст вкладення пише: «післяплата». Якщо заповнення ТТН в нашому офісі автоматизовано, то інформацію вносить оператор зі слів відправника. У цьому випадку відправник обов'язково повинен повідомити оператору, якщо необхідно надання послуги доставки вантажу з післяплатою. А перед тим як поставити свій підпис в цій ТТН, відправнику необхідно перевірити наявність:
1) напису  «(послуга  післяплати)», який повинен  знаходитись під номером ТТН,
2) даних про вартість перевезення суми  післяплати, 
а  також слід перевірити чи правильно вказано платника вартості перевезення суми післяплати.

В разі неотримання вантажу з післяплатою в пункті прибуття цей вантаж зберігається  у перевізника без нарахування оплати за зберігання - 7 календарних днів.
В разі відмови одержувача від вантажу і при бажанні відправника повернути собі цей вантаж відправник замовляє повернення вантажу (переадресування). Вартість даної послуги визначається згідно з тарифом  на переадресування.
Вантаж, відправлений з післяплатою, може оглядатися одержувачем. Право на огляд такого вантажу надається одержувачу виключно в представництві компанії «Автолюкс Експрес пошта » в присутності її представника.

Детальну інформацію про правила оформлення доставки вантажу з післяплатою і повернення такого вантажу ви можете дізнатися в будь-якому з наших офісів, а також за номерами телефонів: 
+38 044 536 00 55  та  +38 044 536 00 53.