Бонусна програма

БОНУСНА ПРОГРАМА КОМПАНІЇ «АВТОЛЮКС ЕКСПРЕС ПОШТА»

Компанія "Автолюкс Експрес Пошта" запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів стати учасниками нової накопичувальної бонусної програми, яка починає діяти з 14 серпня 2017 року.

Бонусна програма діє у всіх офісах компанії "Автолюкс Експрес Пошта" на території України. Для корпоративних учасників програми надаються корпоративні картки (кілька бонусних карт об'єднані одним рахунком).

Які умови участі в бонусній програмі компанії "Автолюкс Експрес Пошта"?

Для того щоб стати учасником нової накопичувальної бонусної програми та отримати накопичувальну бонусну карту "Автолюкс Експрес Пошта", Вам необхідно звернутися в будь-якому з офісів компанії "Автолюкс Експрес Пошта" до керівника філії або за адресою:
info@autolux-post.com.ua

Які переваги власника накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

Якщо Ви станете учасником бонусної програми, то отримаєте можливість:

● Проводити оплату послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" за допомогою накопичувальної бонусної картки.

● Брати участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

 

Який порядок отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

● Якщо умови для участі в бонусній програмі виконані, то для отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" Вам необхідно заповнити анкету учасника програми лояльності в будь-якому офісі компанії "Автолюкс Експрес Пошта" та передати її співробітнику компанії, пред'явивши при цьому паспорт, для звірки заповнених відомостей. При отриманні картки клієнту необхідно надати: - для фізичних осіб - паспорт; - для юридичних осіб - довірчий лист від фірми і паспорт співробітника.

● Карта учасника накопичувальної бонусної програми оформляється протягом 2 робочих днів.

● Період дії накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" - 1 рік з моменту реєстрації.

 

Як правильно користуватися накопичувальною бонусною карткою?

● Для участі в програмі накопичення бонусів бонусна карта повинна бути пред'явлена ​​оператору компанії "Автолюкс Експрес Пошта" до початку оформлення послуги.

● Бонуси можна використовувати для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта", таких як відправка та отримання вантажу, його зберігання, упаковка, переадресація (будь-яка зміна в товарно-транспортній накладній після її оформлення).

● Для використання накопичених бонусів або оплати бонусами послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" необхідно пред'явити саму накопичувальну бонусну карту і паспорт власника, а для корпоративних клієнтів - додатково довірчий лист від Вашої компанії.

● У сфері вантажних перевезень користуватися накопичувальною бонусною карткою може як відправник, так і одержувач.

● Бонуси нараховуються на накопичувальну бонусну карту власника на наступний день.

● При втраті накопичувальної бонусної картки необхідно повідомити в центральний офіс компанії "Автолюкс Експрес Пошта" (м.Київ., вул. Чистяківська, 30, тел.: 0-800-505-008) номер загубленої накопичувальної бонусної картки і номер паспорта для її блокування і подальшого перенесення накопичених бонусів на нову бонусну картку.

● Накопичені бонуси не видаються готівкою, а тільки використовуються для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" та беруть участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

Слідкуйте за оновленням інформації (можливі зміни) про накопичувальну бонусну програму на нашому сайті, а також в офісах компанії.

Ваші питання, пропозиції та зауваження надсилайте за адресою: info@autolux-post.com.ua

Завантажити: Програми лояльності.pdf