Бонусна програма

Бонусна програма компанії Автолюкс Експрес Пошта

Компанія "Автолюкс Експрес Пошта" запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів стати учасниками нової накопичувальної бонусної програми, яка починає діяти з 1 січня 2010 року.

Бонусна програма діє у всіх офісах компанії "Автолюкс Експрес Пошта" на території України. Для корпоративних учасників програми надаються корпоративні картки (кілька бонусних карт об'єднані одним рахунком).

Які умови участі в бонусній програмі компанії "Автолюкс Експрес Пошта"?

Брати участь в даній програмі мають право всі бажаючі клієнти компанії.

Для того що б стати учасником нової накопичувальної бонусної програми і отримати накопичувальну бонусну карту "Автолюкс Експрес Пошта", Вам необхідно в будь-якому з офісів компанії "Автолюкс Експрес Пошта" пред'явити 10 оплачених декларацій або декларацію разової відправки вантажу на суму від 200 гривень. Також, накопичувальні бонусні карти можуть бути видані клієнтам на розсуд керівника філії при особистому до нього зверненні.

Які переваги власника накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

Ставши учасником програми, Ви отримаєте можливість:

 • Накопичувати бонуси за кожну отриману послугу компанії "Автолюкс Експрес Пошта" в сфері вантажних перевезень у розмірі її вартості.
 • Обмінювати накопичені бонуси як на одноразові знижки на всі послуги компанії, а також на цінні призи та подарунки від наших постійних партнерів.
 • Проводити оплату послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" за допомогою накопичувальної бонусної картки.
 • Брати участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

Який порядок отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

 • Якщо умови для участі в бонусній програмі виконані, то для отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" Вам необхідно заповнити анкету учасника програми в будь-якому офісі компанії "Автолюкс Експрес Пошта" та передати її співробітнику компанії, пред'явивши при цьому паспорт, для звірки заповнених відомостей. Якщо на питання даної анкети про побажанні отримувати нову інформацію від компанії "Автолюкс Експрес Пошта" буде дано позитивну відповідь, то відразу буде нараховано 20 бонусів на накопичувальну бонусну карту. При отриманні картки клієнту необхідно надати: - для фізичних осіб - паспорт; - Для юридичних осіб - довірчий лист від фірми і паспорт співробітника.
 • Карта учасника накопичувальної бонусної програми оформляється в перебігу 2 робочих днів.
 • Період дії накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" - 2 роки з моменту реєстрації.

 

Як правильно користуватися накопичувальною бонусною карткою?

 • Для участі в програмі накопичення бонусів бонусна картка повинна бути пред'явлена оператору компанії "Автолюкс Експрес Пошта" до початку оформлення послуги.
 • Бонуси можна використовувати для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта", таких як відправка вантажу, його зберігання, переадресація (будь-яка зміна в декларації після її оформлення), придбання квитків (тільки в офісах компанії "Автолюкс") та їх бронювання.
 • Для використання накопичених бонусів або оплати бонусами послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта", необхідно пред'явити саму накопичувальну бонусну карту і паспорт власника, а для корпоративних клієнтів довірчий лист від Вашої компанії.
 • У сфері вантажних перевезень користуватися накопичувальною бонусною карткою може як відправник, так і одержувач.
 • При відправленні вантажу з умовою оплати одержувачем - відправник отримує 5 бонусів на свою бонусну карту.
 • Бонуси нараховуються на накопичувальну бонусну картку власника на наступний день.
 • При втраті накопичувальної бонусної картки необхідно повідомити в центральний офіс компанії "Автолюкс Експрес Пошта" (м. Київ., вул. Чистяківська, 30., Тел. 044536 00 55) номер загублені накопичувальної бонусної картки та номер паспорта для її блокування і подальшого перенесення накопичених бонусів на знову видану.
 • Накопичені бонуси не видаються готівкою, а тільки використовуються для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" і беруть участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

При заповненні анкети опитування клієнтів, який проводить компанія "Автолюкс Експрес Пошта" для поліпшення якості роботи Ви можете отримати подарунок - 50 бонусів на Вашу накопичувальну бонусну карту.

Слідкуйте за оновленням інформації (можливі зміни) про накопичувальну бонусної програмі на нашому сайті, у газеті "Автолюкс Експрес Пошта", а також в офісах компанії.

Ваші запитання, пропозиції та зауваження надсилайте за адресою: info@autolux-post.com.ua