Бонусна програма

Бонусна програма компанії Автолюкс Експрес Пошта

Компанія "Автолюкс Експрес Пошта" запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів стати учасниками нової накопичувальної бонусної програми, яка починає діяти з 14 серпня 2017 року.

Бонусна програма діє у всіх офісах компанії "Автолюкс Експрес Пошта" на території України. Для корпоративних учасників програми надаються корпоративні картки (кілька бонусних карт об'єднані одним рахунком).

Які умови участі в бонусної програмі компанії "Автолюкс Експрес Пошта"?

Для того щоб стати учасником нової накопичувальної бонусної програми та отримати накопичувальну бонусну карту "Автолюкс Експрес Пошта", Вам необхідно в будь-якому з офісів компанії "Автолюкс Експрес Пошта" звернутися до керівника філії або за адресою: info@autolux-post.com.ua

 

Які переваги власника накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

Ставши учасником програми, Ви отримаєте можливість:

● Обмінювати накопичені бонуси як на одноразові знижки на всі послуги компанії, а також на цінні призи та подарунки від наших постійних партнерів.

● Проводити оплату послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" за допомогою накопичувальної бонусної картки.

● Брати участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

 

Який порядок отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта"?

● Якщо умови для участі в бонусної програмі виконані, то для отримання накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" Вам необхідно заповнити анкету та заяву учасника програми в будь-якому офісі компанії "Автолюкс Експрес Пошта" та передати її співробітнику компанії, пред'явивши при цьому паспорт, для звірки заповнених відомостей. При отриманні картки клієнту необхідно надати: - для фізичних осіб - паспорт; - для юридичних осіб - довірчий лист від фірми і паспорт співробітника.

● Карта учасника накопичувальної бонусної програми оформляється протягом 3 робочих днів.

● Період дії накопичувальної бонусної картки "Автолюкс Експрес Пошта" - 1 року з моменту реєстрації.

 

Як правильно користуватися накопичувальною бонусною карткою?

● Для участі в програмі накопичення бонусів бонусна карта повинна бути пред'явлена ​​оператору компанії "Автолюкс Експрес Пошта" до початку оформлення послуги.

● Бонуси можна використовувати для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта", таких як відправка та отримання багажу, його зберігання, упаковка, переадресація (будь-яка зміна в декларації після її оформлення).

● Для використання накопичених бонусів або оплати бонусами послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта", необхідно пред'явити саму накопичувальну бонусну карту і паспорт власника, а для корпоративних клієнтів, написане Вашої компанії.

● У сфері вантажних перевезень користуватися накопичувальною бонусною карткою може як відправник, так і одержувач.

● При відправленні вантажу з умовою оплати одержувачем - відправник отримує 5 бонусів на свою бонусну карту.

● Бонуси нараховуються на накопичувальну бонусну карту власника на наступний день.

● При втраті накопичувальної бонусної картки необхідно повідомити в центральний офіс компанії "Автолюкс Експрес Пошта" (м.Київ., Вул. Чистяківська, 30., тел. 044 536 00 55) номер загублені накопичувальної бонусної картки і номер паспорта для її блокування і подальшого перенесення накопичених бонусів на знову видану.

● Накопичені бонуси не видаються готівкою, а тільки використовуються для оплати послуг компанії "Автолюкс Експрес Пошта" та беруть участь у програмі лояльності наших партнерів, про що Вам буде повідомлено додатково.

Слідкуйте за оновленням інформації (можливі зміни) про накопичувальну бонусної програми на нашому сайті, в газеті "Автолюкс Експрес Пошта", а також в офісах компанії.

Ваші питання, пропозиції та зауваження надсилайте за адресою: info@autolux-post.com.ua