Про компанію

Історія компанії "Автолюкс Експрес Пошта" бере свій початок в 1997 році. Компанія протягом 20 років надає послуги на ринку вантажних gеревезень по всій території України, а з недавнього часу також yадає послуги доставки кореспонденції по всьому світу і доставки вантажів до Лівану і Сирії. Цей безцінний досвід роботи дозволяє компанії надавати клієнтам послуги високої якості і бути одним з найбільш популярних і затребуваних вантажоперевізників.

Центральний офіс компанії зареєстрований за адресою: м.Київ, вул. Чистяківська, 30. Мережа представництв "Автолюкс Експрес Пошта" охоплює понад 100 міст України, де успішно функціонують близько 200 офісів компанії.

Діяльність компанії "Автолюкс Експрес Пошта" забезпечує штат кваліфікованих співробітників. Де б не знаходилися клієнти, співробітники компанії "Автолюкс Експрес Пошта »завжди раді вітати їх в будь-якому з наших офісів.

Уміння комплексно вирішувати логістичні задачі і наявність великого сучасного автопарку, який налічує 160 вантажних автомобілів марки Mitsubishi, Man, Scania виконують близько 65 щоденних вантажних рейсів між містами України, дозволяють компанії "Автолюкс Експрес Пошта" надавати своїм клієнтам послуги найвищого рівня за доступними цінами в найкоротший термін.

Все обладнання, транспортні засоби і велика частина нерухомості компанії є її власністю, при цьому вся технічна база нова, що забезпечує надійну і стабільну роботу компанії. Компанія "Автолюкс Експрес Пошта" була нагороджена багатьма дипломами, грамотами за внесок в розвиток автомобільного транспорту, за вагомі досягнення у професійній діяльності, плідний і сумлінній праці.